Договори підряду Україна: завантажити договір на виконання робіт - підряду

Конструктор документів ПростоДок стане незамінним помічником, якщо Вам потрібно підготувати договір підряду чи його різновид, наприклад, договір на виконання будівельних, монтажних, ремонтних робіт, побутових та інших робіт.
Договір підряду необхідний у тих випадках, коли одна особа наймає іншу особу для виконання конкретної роботи, спрямованої на створення нової речі або поліпшення вже існуючої.
У порівняння з договорами надання послуг, головна мета за договором підряду - це кінцевий результат роботи. Тому, якщо результат не відповідає умовам замовника, то така робота є невиконаною.


Скласти договір підряду онлайн:

Договір підряду на будівельні та ремонтні роботи
Договір побутового підряду
Договір підряду з фізичною особою (загальний)

Немає потрібного Вам договору? Зв'яжіться з намиЯк працює сервіс ПростоДок?

Договір підряду на конструкторі ПростоДок


Шукаєте зразок договору підряду в Україні? Забудьте! Зразки договорів підряду більше не потрібні.

За допомогою сервісу ПростоДок Ви зможете легко, швидко і просто створювати договори під свій конкретний випадок.

Автоматичний конструктор документів ПростоДок забезпечує можливість швидкої підготовки договору з урахуванням усіх юридичних тонкощів.

Процес створення договору на ПростоДок можна розділити на наступні кроки:

 • 1. Ви вводите дані та відповідаєте на питання;
 • 2. ПростоДок автоматично створює договір підряду;
 • 3. Ви отримуєте можливість скачати створений договір одним файлом.

Якщо виникнуть запитання або Ви не впевнені, що відповіли правильно, то можете задати питання юристу або відправити створений договір на перевірку нашому юристу.Чому ПростоДок краще?

 • ПростоДок враховує сотні особливостей і всіляких варіацій договору підряду, забезпечуючи несуперечливість умов і відповідність до положень українського законодавства.
 • ПростоДок спрощує процес створення документів та юридичний супровід Вашої діяльності.
 • ПростоДок виконує автоматичну підготовку не тільки самого договору, але й додаткових документів, необхідних для підтвердження виконання зобов'язань.
 • ПростоДок надає безкоштовну онлайн-консультацію, щоб Ви не зробили помилку при складанні договору підряду.
 • ПростоДок збереже введені дані, завдяки чому Ви зможете їх використовувати багаторазово, що знизить витрати часу на підготовку документа.

Таким чином

 • - Ви отримуєте юридично вивірений і грамотно складений договір підряду.

 • - Ви економите час, адже підготовка договору підряду займе у Вас всього кілька хвилин.

 • - Ви економите гроші, адже вартість підготовки договору на порядок менше, ніж середня ціна на ринку.

Запитати юриста онлайн!

Проект ПростоДок розроблений юристами, які до того ж надають безкоштовні консультації прямо на сайті, так що у Вас є можливість задати питання юристу безпосередньо при складанні договору підряду і негайно отримати кваліфіковану відповідь.

Також використовуйте нашу базу знань при здійсненні підготовки, супроводі та/або розірвання договору підряду. Скористайтеся нашим форумом.


Питання і відповіді

Як визначити, чи підходить мені договір підряду?

Договори про виконання робіт використовуються громадянами та організаціями. Ці договори належать до договорів підрядного типу, тому в їх назві має бути зазначено: «Договір про проведення ремонтних робіт» або «Договір підряду».
Результатом договорів підряду є виготовлення нової речі або поліпшення речі через її обробку, переробку, ремонт або досягнення іншого обумовленого результату робіт, який передається замовнику.
У підрядних договорах роботи за домовленістю сторін можуть виконуватися з матеріалу замовника або з матеріалу підрядника, що повинно бути вказано безпосередньо в самому договорі. За окремими договорами підряду підрядником (якщо це передбачено договором) може бути залучено субпідрядника. При цьому підрядник відповідає за дії субпідрядника перед замовником, а субпідрядник - перед підрядником.

Чи можна укласти договір підряду з фізичною особою?

Так, можна. Тільки треба враховувати, що особа має бути дієздатною.

У чому специфіка договору побутового підряду?

Договори побутового підряду призначені для задоволення побутових та інших особистих потреб. Договір побутового підряду вважається укладеним у належній формі, якщо підрядник видав замовникові квитанцію або інший документ, що підтверджує укладення договору підряду. Відсутність у замовника цього документа не позбавляє його права залучати свідків для підтвердження факту укладення договору або його умов.

У чому специфіка договору будівельного підряду?

Договори будівельного підряду спрямовані на виконання будівельних робіт. У договорах підряду про проведення будівельних робіт слід враховувати необхідність складання і затвердження проектно-кошторисної документації. Проект будівлі повинен бути узгоджений з органами місцевої влади, він повинен відповідати встановленим технічним вимогам споруд і будівель. Такий проект за договором будівельного підряду в Україні має бути розроблений та узгоджений до початку будівництва за договором підряду на проектні та вишукувальні роботи (ст. ст. 887-891 ЦК України). Слід також враховувати вимоги щодо дотримання процедури відведення земельної ділянки для будівництва, що знаходиться в компетенції місцевих органів влади.
За договорами підряду про проведення ремонтних робіт, наприклад, у квартирі багатоквартирного будинку, слід враховувати вимоги ст. 100 ЖК України, згідно з якою переобладнання і перепланування житлового будинку і житлового приміщення повинно бути проведено зі згоди міськвиконкому. Отже, перед початком таких робіт слід отримати відповідний дозвіл.

У чому специфіка договорів підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт?

За договором підряду на проведення проектних та вишукувальних робіт замовник зобов'язаний передати підрядникові завдання на проектування, а також інші вихідні дані, необхідні для складання проектно-кошторисної документації. Завдання на проектування може бути підготовлене за дорученням замовника підрядником. У цьому разі завдання стає обов'язковим для сторін з моменту його затвердження замовником. Підрядник зобов'язаний додержуватися вимог, що містяться у завданні та інших вихідних даних для проектування та виконання вишукувальних робіт, і має право відступити від них лише за згодою замовника.