Договір оренди земельної ділянки в Україні: скласти і скачать Договір оренди земельної ділянки 2015

Оскільки в Україні доки відсутній ринок землі в виду наявності мораторію на відчуження земельних ділянок сільськогосподарського призначення, то попитом користуються Договори на оренду земельних ділянок.

Договір оренди землі в Україні дозволяє взяти/здати в оренду земельну ділянку як на короткий термін, так і на тривалий час. По суті, орендні земельні відносини стали визначальними для всього аграрного комплексу України.

Також оренда земельних ділянок поширена не тільки в сфері сільського господарства, а й скрізь, де потрібно отримати в користування або для ведення господарської діяльності земельну ділянку. Важливо при цьому пам'ятати про цільове призначення земель в Україні - укладаючи Договір оренди землі, необхідно чітко визначати цільове призначення земельної ділянки.

Незалежно від того, яка земельна ділянка береться/здається в оренду, необхідно обов'язково дотримуватися всіх істотних умов у тексті договору оренди землі. Як свідчить юридична та судова практика, дуже часто суперечки виникають через те, що сторони суперечливим чином прописали або зовсім не прописали в договорі важливі умови.

Революційне рішення в області документообігу пропонує сервіс ПростоДок - тепер, щоб скласти Договір оренди землі в Україні, достатньо просто уважно відповісти на запитання. Підказки до кожного пункту допоможуть Вам зробити правильний вибір умов. За загальним правилом - умови розставлені в Договорі оренди землі так, щоб забезпечити паритет інтересів сторін.