Договори надання послуг в Україні: скласти і скачати Договір надання послуг 2015

Правовідносини договором возмездного надання послуг відомі ще з часів римського права. Сьогодні сфера послуг займає істотне місце в цивільних відносинах.

Це зумовило величезну популярність в юридичній практиці та мережі Інтернет зразків договору про надання послуг з різним ступенем юридичного опрацювання і передбачених умов.

За допомогою конструктора документів ПростоDOC Ви маєте чудову можливість скласти саме той договір надання послуг, який потрібен Вам.
Договір возмездного надання послуг розроблений нашими профессионаами в повній відповідності действуюшему цивільним законодавством України.

В нашому сервісі Договір про надання послуг захищає обидві сторони, як виконавця в його обов'язки надати послуги (вчинення певних дій або конкретна діяльність), так і замовника (в частині прийняття цих послуг і їх оплати).

Скачати договір по надання послуг

Характеристика договору на надання послуг

Типовий зразок Договору про надання послуг має таку специфіку:
• Предмет договору особливий - послуга, тобто нематеріальний продукт, споживаний для задоволення потреб.
• Особисте виконання - виконавець повинен надати послугу особисто, якщо інше не передбачено договором.
• Вимога до ліцензування певних видів діяльності - надання окремих видів послуг потребує ліцензування (медичних, аудиторських, комунікаційних та інших).

Договір возмездного надання послуг має певну схожість з договором підряду, але в договорі возмездного надання послуг відсутній матеріальний результат дії.